تبلیغات
.:: PERSIAN TOP ::. - شكست تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه
شكست تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه | ورزش ,

شكست تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه

تهران IranSport.Net - تیم ملی فوتبال ایران جمعه‌شب با شكست مقابل مقدونیه از راهیابی به رقابت‌های چهارجانبه تهران بازماند. دراین دیدار كه جمعه‌شب به قضاوت "عبدالرحمن دلاور" داور بحرینی و در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد تیم ملی فوتبال كشورمان با نتیجه ‪ ۲‬بر یك مغلوب تیم دوم مقدونیه شدند.
گلهای این بازی را "نیوكلا" در دقیقه ‪ ۹‬و "آردیان" ‪ ۴۲‬برای تیم مقدونیه و "وحید هاشمیان" ‪ ۱۵‬برای ایران به ثمر رساندند.
دراین دیدار ملی‌پوشان فوتبال كشورمان پس از ‪ ۵‬ماه دوری، بار دیگر تماما در كنار یكدیگر قرار گرفتند اما نتوانستند عملكرد خوبی را به‌نمایش بگذارند.
بازی با حملات ابتدایی ملی‌پوشان ایرانی بر روی دروازه "ساشا ایلیچ" مقدونیه‌ای آغاز شد اما تیم مقدونیه در یك غافلگیری و از روی یك ضربه كرنر به گل رسید.
در دقیقه ‪ ۹‬بازی، "بلاز" كرنری را از جناح چپ بر روی دروازه ایران ارسال كرد كه "نیكولا" بر روی اشتباه "ابراهیم میرزاپور" توپ را وارد دروازه تیم كشورمان كرد.
پس از این گل، ملی‌پوشان كشورمان حملات گسترده‌ای را از جناحین بر روی دروازه تیم حریف طراحی كردند كه این حملات در دقیقه ‪ ۱۵‬نتیجه داد و تیم ایران با ضربه "هاشمیان" به گل تساوی دست یافت.
بازیكنان ایران در اواسط نیمه نخست نیز توپ و میدان را در دست داشتند اما نتوانستند از موقعیت‌های خود استفاده كنند تا اینكه تیم مقدونیه در دقیقه ‪ ۴۲‬به دومین گل خود رسید تا بازیكنان این تیم با پیروزی به رختكن بروند.
بازیكنان ایرانی درنیمه نخست سعی داشتند از فضاهای پشت دفاع حریف استفاده كرده و با فرارهای هاشمیان و مهدوی كیا به گل برسند اما نبود سرعت كافی و اشتباهات فراوان بازیكنان، مانع از گلزنی ملی‌پوشان كشورمان شد.
نیمه دوم نیز با حملات گسترده ملی‌پوشان كشورمان آغاز شد اما دفاع منطقی مدافعان مقدونیه‌ای و درخشش "ایلیچ"، مهاجمان ایرانی را در امر گلزنی ناكام گذاشت تا تیم ملی با شكست از حریف خود از صعود به فینال رقابت‌های چهارجانبه تهران باز ماند.
دیدارهای رده‌بندی و فینال این دوره از رقابتها، روز یكشنبه آینده در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود و طی آن ایران و توگو بازی رده بندی و پاراگوئه و مقدونیه دیدار فینال را برگزار می‌كنند.
اسامی بازیكنان تیم ملی فوتبال ایران در این بازی به شرح زیر بود :
ابراهیم میرزاپور (وحید طالب لو از دقیقه ‪ ،( ۴۶‬یحیی گل محمدی (محمد نصرتی از دقیقه ‪ ،( ۶۶‬رحمان رضایی، حسین كعبی (مهدی امیر آبادی از دقیقه ‪ ،( ۸۵‬مهدی مهدوی كیا، جواد نكونام، فریدون زندی (مهدی رجب زاده از دقیقه ‪ ،( ۸۲‬ستار زارع، وحید هاشمیان (آرش برهانی از دقیقه ‪ ،( ۶۸‬علی دایی (رضا عنایتی از دقیقه ‪(۶۹‬


نوشته شده توسط محسن|مدیر در جمعه 20 آبان 1384 و ساعت 10:11 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ و پایان ....+ آشنایی با حافظه RAM+ فروش دندان ناپلئون در یک حراجی + شورای شهر اصفهان مخالف واگذاری برج جهان‌نما نیست+ شكست تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه + کاترین زیتا جونز به دلخواه هالیوود حرف می زند+ قضیه بازتاب+ علی دایی و مسیولین فاسد دوران خاتمی نشان های دولتی دریافتی را پس دهند+ سینمای نیوزیلند مدیون پیتر جکسن و ارباب حلقه‌ها است+ موسیقی زبان خداوند است + صدور گواهینامه‌های رانندگی یک ساله آغاز شد + مادر با تبر به جان کودک افتاد + دختران ایرانی بالاترین قیمت را در امارات دارند + ستاره های سینمای ایران در چه كسی امیر را كشت + عکس بن لادن در راهپیمایی 13 آبان!

صفحات: