تبلیغات
.:: PERSIAN TOP ::. - کاترین زیتا جونز به دلخواه هالیوود حرف می زند
کاترین زیتا جونز به دلخواه هالیوود حرف می زند | عمومی ,


مرجع : خبرگزاری مهر
آفتاب: کاترین زیتا جونز برای موفقیت و دوام‌آوردن در هالیوود ناچار شده لهجه ولزی خود را کنار بگذارد و به شیوه دلخواه هالیوودنشینان حرف بزند.
ستاره فیلم جدید "افسانه زورو" که کمتر از یک دهه از درخشش او در هالیوود می‌گذرد،‌ در مصاحبه با شماره جدید نشریه "کلوزر" درباره نحوه حرف زدنش در فیلم‌های سینمایی گفت: "قبول دارم که صرفاً موفقیت در بازیگری مرا به این راه کشانده. حتی به شارلوت چرچ خواننده هم توصیه کرده‌ام که اگر می‌خواهد در عرصه بازیگری موفق باشد، باید نوع گویش مادری خود را فراموش کند و هر طور استودیوهای فیلمسازی هالیوود می‌خواهند حرف بزند. مطمئنم همه بازیگران ولزی در امریکا خیلی زود از لهجه خودشان متنفر می‌شوند.

خود من هم وقتی وارد هالیوود شدم یکی از بزرگترین مشکلاتم لهجه ولزی بود."

زیتا جونز 36 ساله که بخشی از شهرت خود را مدیون زندگی مشترک با مایکل داگلاس،‌ بازیگر و تهیه‌کننده مشهور امریکایی، است، یک اعتراف دیگر هم در مصاحبه خود کرده و آن اینکه "وقتی تلفنی با مادرم حرف می‌زنم، دیگر خبری از آن لهجه کشدار امریکایی نیست. مایکل هم تصور می‌کند دارم ولزی حرف می‌زنم و از من می‌خواهد در خانه بیشتر به این زبان زیبا حرف بزنم. اما باید بگویم آنچه او از زبان من می‌شنود، انگلیسی است نه ولزی."

آخرین فیلم کاترین زیتا جونز "افسانه زورو" است که از هفته پیش در سینماهای امریکا و جهان روی پرده رفت و با اینکه در منطقه امریکای شمالی با استقبال چندانی روبرو نشد، اما در سایر نقاط دنیا خوب فروخت.


نوشته شده توسط محسن|مدیر در جمعه 20 آبان 1384 و ساعت 02:11 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ و پایان ....+ آشنایی با حافظه RAM+ فروش دندان ناپلئون در یک حراجی + شورای شهر اصفهان مخالف واگذاری برج جهان‌نما نیست+ شكست تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه + کاترین زیتا جونز به دلخواه هالیوود حرف می زند+ قضیه بازتاب+ علی دایی و مسیولین فاسد دوران خاتمی نشان های دولتی دریافتی را پس دهند+ سینمای نیوزیلند مدیون پیتر جکسن و ارباب حلقه‌ها است+ موسیقی زبان خداوند است + صدور گواهینامه‌های رانندگی یک ساله آغاز شد + مادر با تبر به جان کودک افتاد + دختران ایرانی بالاترین قیمت را در امارات دارند + ستاره های سینمای ایران در چه كسی امیر را كشت + عکس بن لادن در راهپیمایی 13 آبان!

صفحات: