تبلیغات
.:: PERSIAN TOP ::. - علی دایی و مسیولین فاسد دوران خاتمی نشان های دولتی دریافتی را پس دهند
علی دایی و مسیولین فاسد دوران خاتمی نشان های دولتی دریافتی را پس دهند | ورزش ,


آفتاب: محمدرضا رحیمی رئیس دیوان محاسبات با ارسال نامه ای به مقامات مسئول، اعطای نشان دولتی به برخی دولتمردان گذشته در دوران ریاست جمهوری سید محمد خاتمی را غیر قانونی دانسته و خواستار بازگرداندن هدایا به خزانه دولت شده است.
در این نامه برخی دولتمردان سابق كه نشان دولتی دریافت كرده اند به فساد مالی متهم شده اند.
در این نامه خواسته شده است این افراد كه به اعتقاد دیوان محاسبات دارای پرونده مفاسد اقتصادی هستند، هدایای خود را عودت دهند.
حسن عباسی، نیز هفته گذشته محمد خاتمی را به سبب اعطای نشان دولتی به علی دایی كاپیتان تیم ملی فوتبال ایران مورد انتقاد قرار داده بود.


نوشته شده توسط محسن|مدیر در سه شنبه 17 آبان 1384 و ساعت 05:11 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ و پایان ....+ آشنایی با حافظه RAM+ فروش دندان ناپلئون در یک حراجی + شورای شهر اصفهان مخالف واگذاری برج جهان‌نما نیست+ شكست تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه + کاترین زیتا جونز به دلخواه هالیوود حرف می زند+ قضیه بازتاب+ علی دایی و مسیولین فاسد دوران خاتمی نشان های دولتی دریافتی را پس دهند+ سینمای نیوزیلند مدیون پیتر جکسن و ارباب حلقه‌ها است+ موسیقی زبان خداوند است + صدور گواهینامه‌های رانندگی یک ساله آغاز شد + مادر با تبر به جان کودک افتاد + دختران ایرانی بالاترین قیمت را در امارات دارند + ستاره های سینمای ایران در چه كسی امیر را كشت + عکس بن لادن در راهپیمایی 13 آبان!

صفحات: