تبلیغات
.:: PERSIAN TOP ::. - MDB View جایگزین مناسب برای Microsoft Access
MDB View جایگزین مناسب برای Microsoft Access | دانلود ,

این بار نرم افزاری را معرفی خواهم كرد كه در برخی از موارد میتواند بسیار مفید باشد و البته در این حالت خاص به عنوان جایگزین مناسبی برای نرم افزار MS Access محسوب شود ( تنها در حالت خاصی كه در ادامه عرض میكنم ).
آیا تا به حال برایتان پیش آمده است كه به صورت كاملا ناگهانی و فوری نیاز داشته باشید كه یك بانك اطلاعاتی Access را كه همان طور كه میدانید دارای پسوند MDB میباشد ، مشاهده نموده و یك سری اطلاعات خاص را از آن بیرون بكشید ؟
اگر در این حالت برنامه MS Access بر روی سیستم شما نصب نباشد و شما هم فرصت كافی برای نصب آن را نداشته باشید ، چه خواهید كرد ؟
نرم افزاری كه هم اكنون معرفی میكنم كارش این است كه به وسیله آن میتوانید در سیستمی كه برنامه MS Access بر روی آن نصب نشده است ، به سادگی محتویات یك فایل MDB را مشاهده كرده و اطلاعات آن را استخراج نمایید. نام این برنامه مفید MDB View میباشد و حجم آن تنها 440 كیلوبایت میباشد.
با كمك این نرم افزار بسیار كم حجم و ساده میتوانید فایلهای MDB را باز نموده و به سادگی اطلاعات آنها را در یك فایل HTML و یا CSV ذخیره نمایید و یا اگر به قسمت خاصی از یك ردیف نیاز دارید آن را در clipboard ویندوز كپی نموده و سپس توسط یك ادیتور متنی آن را مشاهده و ذخیره نمایید.
توجه داشته باشید كه این برنامه ساده به هیچ وجه نمیتواند به عنوان جایگزین كامل برای MS Access محسوب شود ، بلكه تنها در حالات اضطراری و در ادارات و در سیستمهایی كه به برنامه MS Access به هر دلیلی دسترسی ندارند ، میتواند بسیار مفید باشد .
در آینده یك نرم افزار جایگزین برای MS Access هم معرفی خواهم كرد كه بتواند تقریبا جایگزینی كامل برای MS Access محسوب شود.
تصویری از محیط برنامه

دانلود کنید MDB View را با حجم 440 کیلوبایت


نوشته شده توسط محسن|مدیر در جمعه 13 آبان 1384 و ساعت 03:11 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ و پایان ....+ آشنایی با حافظه RAM+ فروش دندان ناپلئون در یک حراجی + شورای شهر اصفهان مخالف واگذاری برج جهان‌نما نیست+ شكست تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه + کاترین زیتا جونز به دلخواه هالیوود حرف می زند+ قضیه بازتاب+ علی دایی و مسیولین فاسد دوران خاتمی نشان های دولتی دریافتی را پس دهند+ سینمای نیوزیلند مدیون پیتر جکسن و ارباب حلقه‌ها است+ موسیقی زبان خداوند است + صدور گواهینامه‌های رانندگی یک ساله آغاز شد + مادر با تبر به جان کودک افتاد + دختران ایرانی بالاترین قیمت را در امارات دارند + ستاره های سینمای ایران در چه كسی امیر را كشت + عکس بن لادن در راهپیمایی 13 آبان!

صفحات: