تبلیغات
.:: PERSIAN TOP ::. - نفوذ آنفولانزای مرغی به رایانه‌ها
نفوذ آنفولانزای مرغی به رایانه‌ها | علم ,

هکرها با سوء استفاده از نگرانی‌ها ‌در مورد آنفولانزای مرغی، ویروس‌هایی ‌را منتشر می‏کنند که به ایمیل‌ها ‌ضمیمه شده و به عنوان اطلاعاتی در مورد بیماری‌های ‌واگیردار کاربران را فریب می‏دهند.
به گزارش مهر به نقل از منابع اینترنتی، این ویروس که Naiva.A نامیده می‏شود به یک فایل مایکروسافتword با موضوع  فاجعه در امریکای شمالی و آنفولانزای مرغی چیست؟ تغییر شکل می‏دهد.

زمانی که فایل Word مورد استفاده قرار می‏گیرد ویروس تغییر پیدا می‏کند و فایل‌هایی ‌را ایجاد و حذف می‏کند. قسمت دوم این ویروس برنامه ای را نصب می‏کند که به هکرها اجازه می‏دهد کنترل از دور کامپیوترها را به دست گیرند.

بر اساس این گزارش هنوز مشخص نشده است که چگونه تعداد زیادی از کامپیوترها آلوده شده اند.

آلن بل متخصص امنیت کامپیوتر گفت: کاربران کامپیوتر باید زمانی که با ایمیل کار می‏کنند با احتیاط باشند حتی اگر با ایمیل‌های ‌به ظاهر بدون مشکلی روبرو می‏شوند. ضمن اینکه کاربران باید در مورد ضمیمه‌های ‌ناخواسته ایمیل‌هایی ‌که دریافت می‏کنند احتیاط کنند.

وی گفت: کاربران کامپیوتر باید مطمئن شوند که یک آنتی ویروس به روز دارند، یک فایروال شخصی نصب کرده اند و یک نرم افزار ضد Spyware دارند.


نوشته شده توسط محسن|مدیر در پنجشنبه 12 آبان 1384 و ساعت 04:11 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ و پایان ....+ آشنایی با حافظه RAM+ فروش دندان ناپلئون در یک حراجی + شورای شهر اصفهان مخالف واگذاری برج جهان‌نما نیست+ شكست تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه + کاترین زیتا جونز به دلخواه هالیوود حرف می زند+ قضیه بازتاب+ علی دایی و مسیولین فاسد دوران خاتمی نشان های دولتی دریافتی را پس دهند+ سینمای نیوزیلند مدیون پیتر جکسن و ارباب حلقه‌ها است+ موسیقی زبان خداوند است + صدور گواهینامه‌های رانندگی یک ساله آغاز شد + مادر با تبر به جان کودک افتاد + دختران ایرانی بالاترین قیمت را در امارات دارند + ستاره های سینمای ایران در چه كسی امیر را كشت + عکس بن لادن در راهپیمایی 13 آبان!

صفحات: