تبلیغات
.:: PERSIAN TOP ::. - پرویز پرستویی : در فیلم آقای فراهانی بازی می كنم
پرویز پرستویی : در فیلم آقای فراهانی بازی می كنم | هنر ,

مرجع : سینمای ما
آفتاب: پرویز پرستویی، بازیگر سینما و تئاتر درباره ی اخباری كه این روزها درباره فعالیت های او در سینما و تلویزیون منتشر می‌شود توضیحاتی ارائه داد. وی درباره بازی در فیلم جدید بهزاد فراهانی به ایسنا گفت: آقای فراهانی با من در این زمینه صحبت كردند و من گفتم اگر کار نباشم حتما در فیلم ایشان بازی می‌كنم. پرستویی همچنین با اظهار ناراحتی از خبری که اخیرا درباره بازی در سریالی به کارگردانی هنرمند منتشر شده بود اظهار داشت: موضوع سریالی به كارگردانی محمدرضا هنرمند متعلق به مدتها پیش است و من با تو جه به قولی كه از گذشته به آقای هنرمند داده بودیم قرار بود در این سریال بازی کنم. وی ادامه داد: ولی خبری كه یک روزنامه سینمایی درباره‌ این سریال داده كذب محض است و حتی در صحبت هایی كه با آقای هنرمند و تهیه كننده ی مجموعه‌ی فیلم داشتم،‌ آنها نیز از این خبر اظهار بی‌اطلاعی كردند و گفتند كه این روزنامه از خودش این خبر را زده است.

پرستویی تاكید كرد : ‌تولید سریال جدید محمدرضا هنرمند مشروط به ضمانت اجرایی برای تامین مالی پروژه است. من قرار بوده است كه با آقای هنرمند كار كنم ولی اخیرا چیز جدیدی به وجود نیامده و هیچ چیزی قطعی نشده است.
به گفته پرستویی همچنین سریال جدید محمدرضا هنرمند از موضوعی جدی برخوردار است و طنز بودن این مجموعه نیز درست نیست.


نوشته شده توسط محسن|مدیر در چهارشنبه 11 آبان 1384 و ساعت 02:11 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ و پایان ....+ آشنایی با حافظه RAM+ فروش دندان ناپلئون در یک حراجی + شورای شهر اصفهان مخالف واگذاری برج جهان‌نما نیست+ شكست تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه + کاترین زیتا جونز به دلخواه هالیوود حرف می زند+ قضیه بازتاب+ علی دایی و مسیولین فاسد دوران خاتمی نشان های دولتی دریافتی را پس دهند+ سینمای نیوزیلند مدیون پیتر جکسن و ارباب حلقه‌ها است+ موسیقی زبان خداوند است + صدور گواهینامه‌های رانندگی یک ساله آغاز شد + مادر با تبر به جان کودک افتاد + دختران ایرانی بالاترین قیمت را در امارات دارند + ستاره های سینمای ایران در چه كسی امیر را كشت + عکس بن لادن در راهپیمایی 13 آبان!

صفحات: