تبلیغات
.:: PERSIAN TOP ::. - Foxit Reader Pro جایگزین مناسب برنامه Adobe Acrobat Reader
Foxit Reader Pro جایگزین مناسب برنامه Adobe Acrobat Reader | دانلود ,
نرم افزاری كه معرفی میكنم میتواند یكی از بهترین جایگزینهای برنامه Adobe Acrobat Reader باشد.
با كمك این برنامه كم حجم ( 3.293 مگابایت ) شما میتوانید به سادگی فایلهای PDF را مشاهده و مدیریت نمایید.
این برنامه كم حجم و مفید تقریبا تمام امكانات برنامه Acrobat Reader را دارا میباشد و به خوبی امتحان خود را در این زمینه پس داده است. این برنامه چند قابلیت جالب دارد كه برای مثال میتوانم به TextView در آن اشاره كنم.
این قابلیت متن PDF شما را در صورتی كه تبدیل به یك فایل Text شود به صورت پیش نمایش به شما نشان میدهد. حال شما با هر نرم افزار تبدیل PDF به Text و یا Doc كه میخواهید این كار را انجام دهید ، قبل از هر اقدامی میتوانید پیش نمایش نتیجه كار را در این برنامه مشاهده نمایید.
در این تصویر محیط برنامه نشان داده شده است
دانلود کنید این برنامه مفید را با حجم 3.2 مگابایت
نوشته شده توسط محسن|مدیر در چهارشنبه 11 آبان 1384 و ساعت 01:11 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ و پایان ....+ آشنایی با حافظه RAM+ فروش دندان ناپلئون در یک حراجی + شورای شهر اصفهان مخالف واگذاری برج جهان‌نما نیست+ شكست تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه + کاترین زیتا جونز به دلخواه هالیوود حرف می زند+ قضیه بازتاب+ علی دایی و مسیولین فاسد دوران خاتمی نشان های دولتی دریافتی را پس دهند+ سینمای نیوزیلند مدیون پیتر جکسن و ارباب حلقه‌ها است+ موسیقی زبان خداوند است + صدور گواهینامه‌های رانندگی یک ساله آغاز شد + مادر با تبر به جان کودک افتاد + دختران ایرانی بالاترین قیمت را در امارات دارند + ستاره های سینمای ایران در چه كسی امیر را كشت + عکس بن لادن در راهپیمایی 13 آبان!

صفحات: