تبلیغات
.:: PERSIAN TOP ::. - خودكشی یك دانشجو
خودكشی یك دانشجو | ایران ,

منبع : شریف نیوز

حدود ساعت 45: 18روز شنبه، دانشجویان خوابگاه شماره 11 دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی تهران واقع در خیابان «یوسف آباد» با صدای فریادهای یكی از دانشجویان خود را به بیرون خوابگاه رساندند و با بدن نیمه جان «علی راستی» 29 ساله دانشجوی كارشناسی ارشد صنایع غذایی این دانشگاه مواجه شدند.

به گزارش  ایسنا، در تحقیقات از نحوه وقوع این حادثه مشخص شد: این دانشجو خود را از بالای ساختمان خوابگاه شش طبقه به طرف پایین پرت كرده و در دم جان باخته است.

به دنبال این حادثه دلخراش و با تجمع تعداد زیادی از دانشجویان مقیم خوابگاه تماس‌ها برای اعزام اورژانس ادامه داشت تا این كه به گفته مسؤول خوابگاه محل حادثه، سرانجام پس از گذشت حدود دو ساعت و 30 دقیقه از وقوع حادثه در حالی كه جسد بی‌جان «علی» با پارچه‌ای سفید در خیابان قرار گرفته بود، آمبولانس اورژانس در محل حضور یافته و جسد این دانشجو را به پزشكی قانونی منتقل كردند.

شكیبا، مسوول خوابگاه شماره 11 دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی در گفت‌وگو با ایسنا، با تأیید خبر خودكشی این دانشجو گفت: این دانشجو اهل یكی از شهرستان‌های استان فارس است كه از حدود سه سال پیش به عنوان دانشجوی كارشناسی ارشد رشته صنایع غذایی وارد این خوابگاه شد و در حال تكمیل پایان‌نامه خود بود.

وی در خصوص انگیزه این دانشجو از خودكشی تصریح كرد: مشكلات تحصیلی، مالی و عاطفی بر روحیه این شخص تاثیر گذاشته و در نهایت منجر به این اقدام شد چرا كه این دانشجوی سال گذشته مقطع دكترا رتبه 5 كشوری را كسب كرده بود اما بدلایلی در بخش مصاحبه مورد پذیرش قرار نگرفته بود، كه این مساله خود نقش بسیار اساسی در اقدام به خودكشی وی داشت.

مسوول این خوابگاه با بیان این ‌كه این دانشجو پیش از این نیز سابقه خودكشی داشته است، افزود: در سه سال گذشته هیچ ‌گونه موردی از خودكشی توسط این شخص مشاهده نشده بود اما ظاهرا و بنا به گفته‌ دوستان «علی» وی پیش از این سابقه خودكشی با مصرف قرص را داشته است. به گفته شكیبا این حادثه به اطلاع خانواده دانشجوی متوفی رسیده است


نوشته شده توسط محسن|مدیر در یکشنبه 8 آبان 1384 و ساعت 10:10 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ و پایان ....+ آشنایی با حافظه RAM+ فروش دندان ناپلئون در یک حراجی + شورای شهر اصفهان مخالف واگذاری برج جهان‌نما نیست+ شكست تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه + کاترین زیتا جونز به دلخواه هالیوود حرف می زند+ قضیه بازتاب+ علی دایی و مسیولین فاسد دوران خاتمی نشان های دولتی دریافتی را پس دهند+ سینمای نیوزیلند مدیون پیتر جکسن و ارباب حلقه‌ها است+ موسیقی زبان خداوند است + صدور گواهینامه‌های رانندگی یک ساله آغاز شد + مادر با تبر به جان کودک افتاد + دختران ایرانی بالاترین قیمت را در امارات دارند + ستاره های سینمای ایران در چه كسی امیر را كشت + عکس بن لادن در راهپیمایی 13 آبان!

صفحات: