تبلیغات
.:: PERSIAN TOP ::. - گزارش تصویری: جشن برای یکصدمیلیون بار دانلود فایرفاکس
گزارش تصویری: جشن برای یکصدمیلیون بار دانلود فایرفاکس | عمومی ,

سرویس اخبار خارجی ایتنا - به مناسبت یکصد میلیون بار دانلود مرورگر فایرفاكس، اعضای گروه لینوکس دانشگاه ایالتی oregon جشنی برپا کردند. آنها با فرستادن بالنی به هوا که پرچم فایرفاکس به پایین آن متصل بود، شادی خود را نشان دادند. عكس‌های ویژه این جشن را ببینید:ff1.jpg

ff2.jpg
مندی هاکسمن، رون رین هارت و مت ویهدور فرفیل از اعضای تیم راه‌اندازی Oregon ناسا به مسئولان جشن برای آماده‌سازی بالن کمک می کنند. این بالن تا ارتفاع 10000 پایی بالا رفت، در حالی كه لوگوی فایرفاکس را در پشت خود حمل می کرد.


ff3.jpg
کپسول‌های هلیوم برای راه‌اندازی بالن. برچسب ویندوز بر روی این لپ تاپ کمی ناامید کننده است.

ff4.jpg
به افتخار پنجاهمین میلیون دانلود فایرفاکس، چند هنرمند فایرفاکس دوست در محوطه جلوی مدرسه لوگوی 30 فوتی فایرفاکس را کشیده بودند.


ff5.jpg
غروب آفتاب روز جشن


ff6.jpg
گروهی از حاضران برای اظهار خوشحالی بر روی بدن خود نقاشی کرده بودند.

منبع : ایتنا


نوشته شده توسط محسن|مدیر در چهارشنبه 4 آبان 1384 و ساعت 03:10 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ و پایان ....+ آشنایی با حافظه RAM+ فروش دندان ناپلئون در یک حراجی + شورای شهر اصفهان مخالف واگذاری برج جهان‌نما نیست+ شكست تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه + کاترین زیتا جونز به دلخواه هالیوود حرف می زند+ قضیه بازتاب+ علی دایی و مسیولین فاسد دوران خاتمی نشان های دولتی دریافتی را پس دهند+ سینمای نیوزیلند مدیون پیتر جکسن و ارباب حلقه‌ها است+ موسیقی زبان خداوند است + صدور گواهینامه‌های رانندگی یک ساله آغاز شد + مادر با تبر به جان کودک افتاد + دختران ایرانی بالاترین قیمت را در امارات دارند + ستاره های سینمای ایران در چه كسی امیر را كشت + عکس بن لادن در راهپیمایی 13 آبان!

صفحات: