تبلیغات
.:: PERSIAN TOP ::. - کنسرت شجریان
کنسرت شجریان | عمومی ,


مرجع : ایلنا
آفتاب: استاد محمد رضا شجریان ، از روز 8 آبان ( 30 اكتبر ) در شهرهای مختلف اروپایی به اجرای كنسرت خواهد پرداخت. این هنرمند برجسته موسیقی ایران ، روز جمعه آینده ، تهران را به مقصد بارسلونا ترك می‌‏كند.
شجریان قرار است ، در طول این سفر دوره ای ، علاوه بر بارسلونا ، در شهرهای" لندن"،" استكهلم"،" كلن" و" لوراخ" نیز برنامه داشته باشد.
از نكات قابل توجه در برگزاری این كنسرت ها اجرای قطعات جدیدی از سوی این هنرمند است كه برای نخستین بار خوانده می‌‏شود. شجریان در این رابطه گفت : علاوه بر آهنگ های جدید ساخته شده ، دو تصنیف از آثار قدما را نیز اجرا خواهیم كرد كه كمتر شنیده شده است.

در این سفر" حسین علیزاده" ،" كیوان كلهر" و" همایون شجریان" به عنوان نوازنده حضور دارند.
استاد محمد رضا شجریان پس از كنسرت هم نوا با بم ، هنوز هیچ كنسرتی اجرا نكرده و وقت خود را صرف پیشبرد پروژه باغ هنر بم كرده است.


نوشته شده توسط محسن|مدیر در چهارشنبه 4 آبان 1384 و ساعت 03:10 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ و پایان ....+ آشنایی با حافظه RAM+ فروش دندان ناپلئون در یک حراجی + شورای شهر اصفهان مخالف واگذاری برج جهان‌نما نیست+ شكست تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه + کاترین زیتا جونز به دلخواه هالیوود حرف می زند+ قضیه بازتاب+ علی دایی و مسیولین فاسد دوران خاتمی نشان های دولتی دریافتی را پس دهند+ سینمای نیوزیلند مدیون پیتر جکسن و ارباب حلقه‌ها است+ موسیقی زبان خداوند است + صدور گواهینامه‌های رانندگی یک ساله آغاز شد + مادر با تبر به جان کودک افتاد + دختران ایرانی بالاترین قیمت را در امارات دارند + ستاره های سینمای ایران در چه كسی امیر را كشت + عکس بن لادن در راهپیمایی 13 آبان!

صفحات: