تبلیغات
.:: PERSIAN TOP ::. - اعتراض
اعتراض | جامعه ,

وضعیت نا به سامان اینترنت در ایران به گونه ای است که عده ای به خاطر هزینه های بلای آن حاضر به استفاده از آن نیستند.
برای مثال در شهر ما (سیرجان) قیمت اینترنت ساعتی ۴۰۰ تومان است و این در حالی است که برای استفاده هر ساعت از اینترنت ۲۰۰ تومان هزینه پالس تلفن و هزینه های دیگری هم بخاطر مالیات اینترنت از ما دریافت می شود ! علاوه بر این سرعت اینترنت در سیرجان در ژایینترین حد ممکن (۴۰ کیلو بایت اسمی) است .
حال اگر شما جای من بودید حاظر بودید بخاطر یک ساعت کار با اینترنت سرعت ۴۰ اسمی ۶۰۰ اندی تومان پول بپردازید ؟!
ولی در کشور آمریکا اینترنت با سرعت ۲-۴ مگابایت و به صورت نا محدود و بدون مالیات در اختیار همگان قرار دارد و هزینه آن ماهیانه ۴۰ دلار (۴۰دلار در آمریکا برابر است با قیمت چند بطری نوشابه !!) است.
این یک اعتراض گروهی است و مربوط به تمام ایرانیان است و هدف گوشزد کرن این موضوع مهم به مسئولات محترم دولت است .
پس همه با هم برای کاهش قیمتهای اینترنت این اعتراض نامه را امضا می کنیم .

امضای این اعتراض نامه


نوشته شده توسط محسن|مدیر در چهارشنبه 4 آبان 1384 و ساعت 11:10 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ و پایان ....+ آشنایی با حافظه RAM+ فروش دندان ناپلئون در یک حراجی + شورای شهر اصفهان مخالف واگذاری برج جهان‌نما نیست+ شكست تیم ملی فوتبال ایران مقابل مقدونیه + کاترین زیتا جونز به دلخواه هالیوود حرف می زند+ قضیه بازتاب+ علی دایی و مسیولین فاسد دوران خاتمی نشان های دولتی دریافتی را پس دهند+ سینمای نیوزیلند مدیون پیتر جکسن و ارباب حلقه‌ها است+ موسیقی زبان خداوند است + صدور گواهینامه‌های رانندگی یک ساله آغاز شد + مادر با تبر به جان کودک افتاد + دختران ایرانی بالاترین قیمت را در امارات دارند + ستاره های سینمای ایران در چه كسی امیر را كشت + عکس بن لادن در راهپیمایی 13 آبان!

صفحات: